Reklamní stěna popup 1

Potisk a příslušenství:

Reklamní stěna POPUP 1 3x3

Reklamní stěna POPUP 1 (270x225 cm) - exkluzivní prezentační systém, sestavený za méně než 10 minut bez použití jakéhkoliv nářadí.

Šířka: 270 cm
Výška: 225 cm
Hmotnost: 30000 g
Barva: stříbrná

Cena: 14900 Kč bez DPH

ks

Cena včetně potisku 25.390 Kč bez DPH.

> 6ks 23.890 Kč/ks
> 12ks 22.890 Kč/ks 
> 24ks 21.890 Kč/ks

Postavte Reklamní stěnu POPUP 1 tam, kde jsou vaši zákazníci! Nejoblíbenější varianta Reklamní stěny POPUP 1 zaujímá výstavní plochu téměř 6 metrů čtverečních, což zajišťuje maximální dopad Vašeho sdělení v jakémkoliv prostředí. Velkou výhodou Reklamní stěny POPUP 1 je její obrovská variabilita a jednoduchost. Je dostupná v rovné i zakřivené variantě a v různých rozměrech. K postavení konstrukce není zapotřebí vůbec žádné nářadí, stačí pár jednoduchých pohybů. Reklamní stěna POPUP 1 je efektivní nástroj pro přiblížení se k Vašemu zákazníkovi kdykoliv a kdekoliv.

Reklamní stěna POPUP 1 je postavena za méně než 10 minut, a to bez použití jakéhokoliv nářadí!

Součástí Reklamní stěny POPUP 1 je transportní box, který je všestranný a přizpůsobený pro všechny konstrukce včetně grafiky a veškerého příslušenství. Kvalitní kolečka dovolují pohodlnou manipulaci. Velkou přednostní boxu je jeho přeměnitelnost na praktický prezentační stolek. Kompletnost setu uzavírají 2 osvětlovací jednotky, které mají praktické uložení ve víku transportního kontejneru.

Grafické panely nejsou součástí systému, tyto však můžete objednávat pod označením Potisk - stěna (3x3).  Nabídka vpravo "Potisk a příslušenství".

 

Ke stažení

Další obrázky

  • popup 1cc
  • popu 1dd
  • popup 1aa
  • popup 1bb

Pro naše klienty pravidelně nabízíme produkty s nejlepším poměrem ceny a kvality. Spokojenost našich klientů chceme dosáhnout nejen výbornou kvalitou ale i přijatelnou cenou. Reklamní systémy jako rollup, áčka a mnohé další jsou vám nyní k dispozici za skvělý poměr cena a kvalita.

Roll-upPromo stolekReklamní stojanÁčkaReklamní vlajkaReklamní banner

Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem reklamního systému obraťte se na naše pracovníky.

Jsme vám k dispozici PO - ČT od 8:00 do 16:00 hodinPÁ od 8:00 do 13:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.