prezentační systémy set Arid

Systémy rollup

Představení systému roll-up

 

Rollup neboli reklamní stojan je velmi jednoduchý a efektivní nástroj prezentace a reklamy. V dnešní době kdy každý nový výrobek či služba je doprovázena marketingovými aktivitami přicházejí tyto efektivní nástroje mobilních prezentací. Většina z nás je zvyklá na reklamy v televizi, rádiu nebo sdělovacích prostředcích. Co to tedy vlastně je ten roll-up?

Jedná se v podstatě o rolovací reklamní plochu, která může být provedena v různých šířkách a na různých podstavcích. Říkáte si a jaké jsou výhody? Roll-up má podstatnou výhodu jako mobilní systém. Při prezentacích a podpůrných akcích je potřeba být stále v pohybu. To tento systém umožňuje bezezbytku. Ve složeném stavu jej zjednodušeně vezmete pod paži a kráčíte vstříc nové prezentaci. Tam kde je pak potřeba, roll-up jednoduše složíte a to v čase který se pohybuje v řádech několika vteřin. Během těchto málo sekund vám vznikne poměrně slušná reklamní plocha, která může mít rozměry až 150x200 cm. To je podstatná výhoda, kterou dnes marketingové agentury potřebují. Už žádné vrtání do zdí, instalace poutačů a jejich následná demontáž. S prezentačními systémy roll-up je vše rychlé, snadné a velmi efektivní. Velká variabilita těchto systémů jim propůjčuje velké možnosti použití v exteriérech a čím dál častěji se s nimi setkáváme na různých výstavách a propagačních akcích.

Jednoduché a elegantní předání potřebných informací zákazníkovi, to je výsada moderních prezentačních systémů. Nabízené příslušenství vám dává možnost zvolit si z několika materiálů, které budou tvořit plochu reklamy. Jako příklady lze uvést vrstvený neprůsvitný banner, PVC materiály určené přímo pro rollup systémy nebo speciální neprůsvitné  tenkostěnné materiály, které se vyznačují malou hmotností. Při malé hmotnosti rolety lze reklamní plochu usadit až do výšky 3 metrů bez dopadu na stabilitu celého systému. Jako další příslušenství je možnost použití osvětlení. Jednoduchým způsobem tyto elegantní lampy upevníte k horní části podpěrné tyče. Díky osvětlení získá vaše sdělení ještě efektivnější podobu. Veškeré příslušenství si zachovává díky jednoduchému balení i svou mobilitu.

Pokud se změní nabízený produkt a tím i směřování kampaně, není nic jednoduššího než vyměnit pouze reklamní plochu. Nebo využívat kooperace s ostatními systémy prezentací jako jsou bannery, vlajky a podobně. Docílíte tím potřebného efektu a výsledkem bude spokojený a informovaný zákazník.

Poslední otázka, kterou si většina z vás položila už na začátku je kolik to vlastně stojí? Nebudeme vás dlouho napínat, cena roll-up je naprosto skvělá. Samostatný systém se pohybuje v rozmezí od 590 – 2590 Kč bez DPH. Reklamní plochy lze pořídit od 700 Kč bez DPH. Nyní nezbývá už nic jiného než jen připojit pár obrázků a popřát vám příjemný nákup v našem obchodě.

 

Pro případné dotazy se obracejte na: e-mail: info@rollups.cz tel.: +420 533 433 141

Další obrázky

  • g150-1
  • pop-up-2000-4
  • promo stolek
  • home-acko

Pro naše klienty pravidelně nabízíme produkty s nejlepším poměrem ceny a kvality. Spokojenost našich klientů chceme dosáhnout nejen výbornou kvalitou ale i přijatelnou cenou. Reklamní systémy jako rollup, áčka a mnohé další jsou vám nyní k dispozici za skvělý poměr cena a kvalita.

Roll-upPromo stolekReklamní stojanÁčkaReklamní vlajkaReklamní banner

Pokud si nevíte rady s vhodným výběrem reklamního systému obraťte se na naše pracovníky.

Jsme vám k dispozici PO - ČT od 8:00 do 16:00 hodinPÁ od 8:00 do 13:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.